Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik


Bir işletme olarak, kurumsal kimliğiniz, işletmenizi rekabetten farklı kılan şeyleri ifade eder; işinizi, markanızı ve ürünlerinizi ve iş kültürünün ifadesini pazarlama şeklinizdir. Kurumsal kimliğiniz, yalnızca kendinizi başkalarından ayırmak için değil, genel olarak markanıza ve işletmeniz için değer yaratmak açısından da önemlidir.

 

Yeni bir iş kuruyor veya başarılı bir şirket çalıştırıyorsunuz, kurumsal kimliğiniz markanızı iletmenin temelini oluşturuyor. Bu nedenle, şirketinizin kalitesini, hedeflerini ve bunun ne anlama geldiğini temsil etmesi şarttır. Lacivert Medya, kavramsallaştırmadan kurumsal kimliğinizin uygulanmasına kadar geniş bir yelpazede deneyim sunar. Tam hizmet tasarım ajansı olmak, yüksek standartlarımızın her adımda tutarlı olmasını sağlamamızı sağlar. Platformunuz ne olursa olsun, kimliğinizin ve markanızın tutarlı bir mesaj verdiğini denetliyoruz.

 

Kurumsal kimlik, logo , broşür veya herhangi bir tasarım çalışmasına ihtiyaç duyuyorsanız , doğru yere geldiniz demektir. Zamansız, profesyonel işler sunarız ve marka kimliğinizin süreç boyunca bozulmadan korunmasını sağlarız.

 

Modern ve hızlı tempolu dünyamızda, bir ürün veya hizmet seçerken tüketicilerin çoğu zaman çeşitli tercihleri ​​vardır. Bu nedenle, markanız kendisini pazarda kurmalı ve başlangıçtan itibaren müşterileriniz üzerinde büyük bir izlenim bırakmalıdır. İlk izlenimler kalıcıdır, bu nedenle marka imajınızın her zaman doğru ve şirketinizin hedefleri doğrultusunda olduğundan emin olmanız önemlidir. Güçlü bir iş kimliğine sahip olmak, iş dünyasına yön vermenize yardımcı olan ve her zaman değer yaratan başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 


Kurumsal Kimlik, işletmenizin marka kişiliğini ifade eder ve sizi rakiplerinden ayırır. Kurumsal kimlik kavramı, kendi kimliğimizden, bizi başkalarından ayıran özellikler hakkında konuştuğumuz zamanlara benzer. Bireyselliğini koruyan, bizim davranış biçimimiz, konuşma ve hatta giydiğimiz şeylerle ifade ettiğimiz kişilik ve karakterimizdir.

 
Benzer şekilde, bir işletme, kartvizitler, antetli kağıtlar, broşürler ve diğer seçenekler gibi teminatlarla dünyaya sunduğu imge ile kendisini ayırt eder. Bu, şirketin markasının fiziksel bir ifadesidir; bu, iletişim biçimini ve işletmenin imajını korumak için sergilenen davranışla ifade edilen kültürün bir uzantısıdır.
 
Kurumsal Kimlik ve Marka Oluşturma, belirli bir kitleye, belirli bir mesaja ve belirli iletişim stratejilerine odaklanmakla ilgilidir. Adit Microsys, entegre bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olmak için zengin içeriğin ve tasarımın farklı medyaya doğru karışımını sunabilir. Kurumsal Kimlik, işletme hedeflerine uyum sağlama ve bunları kolaylaştırma amacıyla tasarlanmış bir organizasyonun "Kişiselleştirilmesi" dir. Bu markaların marka kullanımı ve marka kullanımı ile sağlanır. Kurumsal kimlik tasarım hizmetlerimiz arasında, marka kimliği geliştirme, marka logoları, sabit tasarım ve marka kimliği kılavuz gelişimini içerebilen şirketin tüm bölümlerinde marka kimliğini oluşturmak yer almaktadır.
 
 
 YUKARI