Restoran Temalı Kullanıcı Arayüzleri Yemek Simgelerinin Listesi - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Restoran Temalı Kullanıcı Arayüzleri Yemek Simgelerinin Listesi

Restoran Temalı Kullanıcı Arayüzleri Yemek Simgelerinin Listesi

Detaylara özen gösterilmesi basit bir tasarımın gerçek bir şahesere dönüştürülmesidir. Bununla birlikte, sıradan kullanıcılar farkı farketmeyecek gibi görünse de, uygulama gösterdiği gibi hissetmekle kalmıyor aynı zamanda onu da görüyorlar. Flaman sanatı, anında göze çarpar ve diğerlerinden doğal olarak öne çıkan titizlik ve özelleştirmede üstünlük sağlar. İyilik kuralları ve UI ve UX öğeleri söz konusu olduğunda simgeler, tüm tasarımın bozulmasına veya mükemmelleşmesine olanak tanıyan bütünleşik parçacıklardır.
 
Eşleşen glif eşlemeli her özenli temaya uygun olarak, restoranla ilgili projeler kompozisyonu bitiren, uyum duygusunu artıran ve gezinmeyi proje boyunca keyifli hale getiren özel ikonlara ihtiyaç duyuyor.
 
Burada, herhangi bir arabirimi uydurma ve ilgili grafiklerle zenginleştiren 15 özenle hazırlanmış ikon paketi bulacaksınız.
 
 
Ücretsiz Gıda Simgeleri
 
 
Spovv tarafından ücretsiz bar simgeler
 
 
 
Simge Kaynak Adresi: https://dribbble.com/shots/1460128-Free-Bar-Icons
 
Restoran temalı web siteleri için özel olarak hazırlanmış bu set, herhangi bir modern arayüzü ve yenileme çubuklarını tamamlayabilen 32 ince kontur çubuğu simgeleri içerir. Bu avatarlar, şişeler, çatal bıçak takımı ve diğer şeylerin vektör temsili kapsar.
 
Spovv tarafından ücretsiz tatlı simgeleri
 
 
 
Simge Kaynak Adresi: https://dribbble.com/shots/1708399-Icons-by-Hour-2pm-Sweet-Treats
 
 
Spovv tarafından ücretsiz Creaticons simgeleri
 
 
 
 
Creaticons: Yiyecek ve İçecekler, 216 farklı görüntü için özetlenen, doldurulmuş ve renkli olan üç farklı stil varyasyonuyla gelen 72 nefis ikondan oluşan etkileyici bir simge seti.
 
 
 
Spovv tarafından ücretsiz Illustricons simgeleri 
 
 
 
Illustricons, benzeri olmayan bir simge paketidir. Çok yönlülüğü göz önünde bulundurarak dikkatlice tasarlanmış 520 elementi içerir, böylece hayal edebileceğinizden daha fazlasını yapabilme yeteneğine sahip olursunuz.
 
Simge Kaynak Adresi: https://www.behance.net/gallery/15436373/Food-Icons
 
 
Spovv tarafından ücretsiz Gıda ikonları
 
 
 
Şık düz stil ve sakin ama güzel renk düzeni lehine seçilen tasarımcı, sadece mutfak gereçlerini değil, kek, karpuz, yumurta veya tavuk butları gibi yiyecek öğelerini de gösteren bir düzine lezzetli, görsel olarak çekici gıda ikonunu yeniden üretti.