Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım


Sadece web siteleri inşa etmiyoruz. Tek amacımız, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktır. Yaptığımız her çalışmalar ve tavsiyeler, müşterilerimizin endüstrilerinin her birinde araştırma ve deneyime dayanır. Müşterilerimizin başarısı için stratejik planlama, teknik bilgi ve özveri ile, yüzlerce müşterinin web üzerinden işletmelerini daha etkin büyütmesine, pazarlamasına ve işletmesine yardımcı olduk ve yardımcı olmaya devam ediyoruz. Tuzla web tasarım ajansı olarak geleceğin vazgeçilmez alanları arasında mobil cihazları tamamen destekliyoruz ve web sitenizi, tüm mobil cihazlarda en iyi  çalışabilecek düzeyde tasarlıyoruz. Çünkü çekirdeği teknolojiyi takip ediyoruz. Masaüstü web siteleri kendi medyasında gerekçelerle çıkarken, mobil cihazların tüm gereksinimleri karşılamaları şarttır. Ana hedef, ziyaretçilerin web sitenize kolayca eriştiklerinde kısıtlı olmamaları ve tüm bilgilere serbestçe erişmeleridir. 

 

Sektörü araştırıp şirketinizin kitlesini hedefliyoruz ve size web sitemizdeki kullanıcı deneyimlerine dayalı detaylı bir rapor olarak sunuyoruz.Rapor hazırlarken mobil web tasarımının her şirket için ne gibi kazançlar sağladığını ayrıntılı olarak açıklıyoruz.

 

Web sitenizin tasarım sürecini tamamladıktan sonra mobil ve masa uyumlu yazılımları üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Bu aşamada, otomatik ölçeklendirilmiş mobil web sitenizi en son teknolojiyi kullanarak kodlarız. Ve son aşamada, mobil web sitesi tasarımınızın incelenmesini tüm tarayıcılarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde bitiriyoruz ve son rötuşları yaptıktan sonra web sitenizi yayınlıyoruz.

 

 

 YUKARI