SEO

SEO


Lacivert Medya'nın yıllardır kullandığı ve başarılı sonuçlar aldığı kendine özgü SEO tekniklerinin yanında güçlü bir pr çalışmasıyla siz de üst sıralarda yer alabilirsiniz. Web sitesinin tasarımı ve işlevselliği çok önemlidir. Eğer ziyaretçiniz varsa! Web sitenizi ziyaret eden kimseler yoksa tasarımınızın, içeriğinizin ve yatırımınızın hiç önemi yoktur. Lacivert Medya doğru arama motoru optimizasyonu ile ihtiyacınız olan ziyaretçilerin web sitenize kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Profesyonel arama motoru optimizasyonu konusunda kendi yöntemlerini kullanan firmamız web sitenizi en üst sıralara taşıyacak.


Site İçi Optimizasyon

 

Site İçi Optimizasyon işlemi Google tarafından okunan kitle-içerik uyumu, başlık-içerik uyumu, içerik-anahtar kelimeler uyumu ile yükseldiği sıralamalarda, kalıcılığını sağlanması için önemlidir.

Website Sayfa Hataları Kontrolü
Anahtar Kelime Araştırması
Başlık Etiketi
ALT Etiketleri
XML Site Haritası
Sosyal Medya İkonları
İçerik Optimizasyonu

 

Site Dışı Optimizasyon

 

Web sitenizin Google PageRank değerini arttırmak için diğer kaynaklarla bağlantılı yaptığımız ve SEO işlemlerinin en etkili çalışmalarıdır. İşlemlerimiz tamamen özgün içerikler üzerinden yapılmaktadır.

 

SEO Başlangıç

 

- Sitenizin içeriklerini inceler ve rakip analizi doğrultusunda fiyatlandırma yaparız.

- Artık bizimle çalışmaya başladığınızda, öncelikle web siteniz için site içi optimizasyon işlemi yaparız. 

- Yapılan analizler sonucu web sitenizdeki SEO için gerekli eksiklikleri tamamlarız.
 

 

 YUKARI