3D Dokunma Tasarım Örnekleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
3D Dokunma Tasarım Örnekleri

3D Dokunma Tasarım Örnekleri

IMG Upload Concept - 3D Dokunma ve Çoklu Seçim

 

 

Bir simgeye küçük bir eylem paketi eklemek için değil, etkileşimleri geliştirmek için de 3D Touch'dan yararlanıyor. Çözüm, kullanıcıların “çoklu seçim” moduna girmelerini ve uygulamaya derinlemesine dalmadan çok sayıda görüntüyü hızlı ve verimli bir şekilde almalarını sağlar.

 

3d Dokunmatik Müzik Mağazası

 

 

Her e-mağazada görülebilen ortak bir müzikal sanatçı listesinin işlevselliğini genişletti. Her bir öğeye satın alma seçenekleri ve bir dizi ilgili albüm içeren bir panel ekledi ve tek bir dokunuşla kullanılabilir hale getirdi.

 

Evden 3DTouch

 

 

OS X için 3D Dokunma

 

 

iPhone 6s ve 6s Plus'ın en üst düzeydeki kullanımının OS X'de uygulanmasını önererek çok ileri gitmektedir. Dinamik gif, AirDrop'a hızlı erişimi göstermektedir .

 

Alışveriş Peek - 3D Touch

 

Yazar, bir sonraki seviyeye “Hızlı Görüntüleme” adı verilen e-ticaret projelerinin çoğunun standart bir işlevini üstlenir. Uzun bir basışla, ürünü daha yakından tanımak için bir fırsat yakalayacaksınız.

 

Profil Peek ve Pop

 

 

Armand Chakhalyan, kullanıcıların en son fotoğrafların küçük galerisi ve kısa bilgilerle profil widget'ını ziyaret etmelerini sağlamak için 3D Touch'ı oyuna getiriyor. Yakında, çözüm, arka planda her şeyi bulanıklaştıran yumuşak geçiş ve loş etkisi ile desteklenir.

 

3D Dokunmatik Hareketli Mockup

 

 

Boris Borisov, bir simgeyi popüler kısayolların bulunduğu bir pop-up modal pencereyle donatmak için 3D Touch'ı kullanarak geleneksel rotaya gidiyor. Her biri, karşılık gelen bir başlığa sahip bir glif olarak tasvir edilir. Dahası, animasyonlu mockup daha fazla keşif için de indirilebilir.

 

3D Dokunma

 

 

Göreceli olarak uzun, dikey bir listede düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve ayırt edici bir kutu içinde çerçevelenen eylemlerle küçük bir menü açar. Etkinleştirildiğinde, bileşen tüm dikkat dağınıklıklarından kurtulmak için içeriğin geri kalanını gölgelemektedir. Sanatçı sadece popüler fonksiyonları içerir.