Adobe XD Izgara Kullanımı - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Adobe XD Izgara Kullanımı

Adobe XD Izgara Kullanımı

Adobe XD'de tekrarlı ızgaraları kullanarak, her bir kılavuzun benzersiz içeriğe sahip olması için metni ve görüntüleri kolayca doldurabilirsiniz.

 

Hamburger Menüsü
 
 
Boşluk, simgeler içindeki bazı öğelerle tutarlı olduğundan, uygun mesafeyi oldukça hızlı bir şekilde test etmek için tekrar kılavuzunu kullanabilirsiniz.
 

Daha fazla menü

Daha fazla menü
 

Bir hamburger menüsü için tekrarlanan satırlara benzer şekilde, boşlukları hızlı bir şekilde istediğiniz gibi ayarlamak için “daha” menüsündeki çemberleri tekrarlamak için tekrarlı ızgarayı da kullanabilirsiniz.

 

 

Pop-out menüsü

 

5 Yıldızlı Oylama

 

Reytingler için tekrarlı ızgarayı kullanmanın tek ve düzgün bir hilesi, son yıldızı ½'ye kırpmanın gücüdür (ya da gerçekten de derecelendirmelerle ayrıntılı olarak açıklanmak istiyorsanız).

 

Hamburger Menüsü

 

Listeler

Bu belki de tekrarlı ızgaralar için en yaygın kullanımdır. Bir nesne kümesini kolayca seçebilir ve bir listede farklı görüntüleri ve metni yerleştirmek için bir tekrarlama ızgarası oluşturabilirsiniz.

5 yıldızlı derecelendirme

Pop-out menüsü

 

Albüm veya Ürün Kaydırıcıları

 

Yeni albümleri veya sanatçıları, albüm görüntülerini anında doldurabilen tekrarlı ızgarayı kullanarak bir kaydırıcıda yeniden oluşturun.

 

Albüm veya ürün kaydırıcıları