Görsel Tasarım Yeni Trendler - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Görsel Tasarım Yeni Trendler

Görsel Tasarım Yeni Trendler

Tasarım trendleri, sanatsal bir resmedilmeye değer ortamın bile yaratıcılık ve sınıf izlenimini kazandırabileceğini kanıtlar. İç sayfalar oldukça geleneksel olsa da, ana sayfa ustaca dikey yönelimle göze çarpıyor. Metin tabanlı logo, aşağı kaydırma göstergesi, sürgü ile dikey çekicilikle zenginleştirilmiş öğeleri incelendiğinde tasarım için dikey olarak hizlanmış kullanımı dikkat çekici görünüyor.  Sosyal medya bağlantıları, küçük sayfa düğmeleri ve muhteşem çizgili benzeri arka plan blogu, genel estetiğin altında yer alıyor.

 

 

 

Açılış sayfasında ana unsurlar; slogan, dinamik arka plan, teşekkür listesi ve bir harekete geçirici mesaj düğmesidir. 

 

 

Tüm Güzellik Tasarımında Dikeye Yönelim
 
 
Küçük kullanımda yanlış gitmek zor olsada her şeyden önce, yatay odak noktaları olan "y" ekseninde hizalanmış detaylarla yatay konuma dayanan, dikey oryantasyonun genel estetiğin merkezinde yer aldığı bir web sitesi oluşturarak yeni bir trend tasarımı oluşturacaktır. Diğer herhangi bir eğilim ile çok olduğu gibi, dikkatle uygulanmalıdır. Aşırıya kaçmayacak şartı ile  dikey düzlem, çekici kişiliğini her ikisine hizalamanın arayüzün temel öğelerine nasıl yeni bir soluk getirdiğini fark edin.
 
 
 
İncelediğiniz crazy web sitesi  görsel olarak, üç sütun tanımlanabilir boşluklar ve bir sipariş duygusu ile tanımlayabilirsiniz. Tasarım klasik yapının dışına çıkıyor ve görsel çekicilikle öne çıkıyor. Ön sayfası dekoratif detaylar olarak dikey olarak hizalanmış elemanları kullanır. Merkezdeki görüntü kesin bir dikdörtgende kalırken, ekranın kısa çizgileri boyunca dikkatlice dağılmış bir dizi tamamlayıcıyla gezinme, slogan, başlık ve kaydırıcı sayfalama, aşağı doğru hareket etmek çekici bir tasarım oluşturarak, sofistike ve zarif şekilde tanımlayabiliriz.