HTML5 ve CSS3 Web Sitelerinin Yeni Örnekleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
HTML5 ve CSS3 Web Sitelerinin Yeni Örnekleri

HTML5 ve CSS3 Web Sitelerinin Yeni Örnekleri

Web tasarımı alanında yeni araçlar piyasada çokça icat edilmekte ve tanıtılmaktadır. HTML, web sitelerinin içeriğini yapılandırmak ve sunmak için kullanılan bir dildir. Bu teknoloji, 1990 yılında ilk tanışımından bu yana pek çok değişiklik yaptı ve birçok gelişmeyi sürdürdü. Artık HTML5 olarak bilinen HTML'nin en son sürümü, web siteleri için harika tasarımlar oluşturmak için kullanılıyor. Hem HTML5 hem de CSS3 , web tasarımcıları ve geliştiricileri için web sitelerini tasarlamanın en güvenilir ve yaygın olarak kullanılan eğiliminden biri haline gelmiştir.

 

 

HTML5 ve CSS3 Web Siteleri Örnekleri

 

Adobe - Anlatımsal Web

UI eğlenceli, eğlenceli ve ulaşılabilir hissediyor. Dikkat çeken ilk şey, elbette, giderek özgün ve yaratıcı olan etkileyici bir geometrik minecraft esinli yazı.

Piksel sanat, izometrik projeksiyon ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar, böylece davet edici bir doğa ile olağanüstü bir estetik yaratır.

OrangeSprocket

 

Çevrimiçi izleyici, minimal, kompakt ancak büyük bir görsel ilgiyle tek ekranlı ana sayfa tarafından karşılanır. Takım ferahlatıcı bir çözüm geliştirdi. Sayfa iki bölüme ayrılmıştır. İlk sütun kaydırılabilir: Bu şekilde ekip, izleyicileri eserlerin arasında gezinmeye teşvik eder. İkincisi sabittir ve navigasyon için ayrılmıştır.

İkincisi, kullanıcılara iç yapıya hızlı bir şekilde erişmeyi amaçlamaktadır. Her seçenek görüntü ve eşlik eden başlık yardımı ile görüntülenir ve ince göz zevkli bir etki ile geliştirilmiştir.

Har Du Det I Deg

 

Projenin, farklı bir genel izlenim yaratan ticari bir atmosferi ve sıradan dili var. Öğretmen olmak için gerekli becerilere sahip olup olmadığına karar verecek küçük bir sınavda ziyaretçilerin yer almasını sağlar. Çeşitli dinamik efektler ve yükleme dönüşü gibi mikro etkileşimlerle şekillendirilmiştir.

HTC

 

Projenin, farklı bir genel izlenim yaratan ticari bir atmosferi ve sıradan dili var. Öğretmen olmak için gerekli becerilere sahip olup olmadığına karar verecek küçük bir sınavda ziyaretçilerin yer almasını sağlar. Çeşitli dinamik efektler ve yükleme dönüşü gibi mikro etkileşimlerle şekillendirilmiştir.

Beercamp 2012

 

Beercamp 2012 , neşe ve neşe ile doludur. Üstbilgideki komik maskot, kullanıcılara saniyeler içinde olumlu ve neşeli bir ruh hali yaşatır. Bu ilginç örnek tonu belirler ve ziyaretçilere yaklaşan etkinliklerin bir aurasını sarar. Dinamik araç ipuçları bilgi amaçlıdır.

Casey Britt

 

Kullanıcı arayüzü, içeriği dikey sırada sıralayan sezgisel bir yerleşime dayanır. Multimedya bakımından zengindir, ancak görüntüler ve metin arasındaki uyum sayesinde görsel netliği korur. Hem avantaj hem de dezavantaj olarak görülebilen çok sayıda kaydırıcı da var. Bilgiler, elbette iyi olan karusellerde dikkatlice düzenlenir.

Ancak, web sitesini bir tablet aracılığıyla incelerseniz, yoğun yerleştirme ve dokunmatik ekran monitörünün yüksek duyarlılığı nedeniyle bölümler gözünüzün önünde göz kırpmaya başlayabilir.

Lois Jeans

 

Şirket, modern trendler ve tekniklerle desteklenen yeni koleksiyonların orijinal görünümlerini yaratma sevgisiyle tanınmaktadır. Oldukça düzenli olarak HTML5 özelliklerini kendi web sitelerine dahil ediyorlar. Ve bu proje bir istisna değildir. Sayısız fotoğraf çekimlerinden oluşan mükemmel bir çok katmanlı estetiğe dayanıyor. Zaman çizelgesini keşfedebilir ve ilginç gerçekleri ve olayları keşfedebilirsiniz. Yakında, tarih boyunca yolculuğunuza minik etkiler eşlik ediyor.

Glamour.biz

Glamour.biz bir twist ile bir web sitesi var. Bu sihir ve vahşeti acısız bir şekilde birleştirmenin bir örneğidir. Mohawk ve piercing ile bir punk bir illüstrasyon sofistike tarzı ve lüks bir ikon çağırmak zor olsa da, bu tuhaf hile UI sanatsal bir itiraz verir ve ajansın doğasında yanal düşünme hakkında konuşur.

Projeyi PC veya tablet üzerinden taradığınızda, tamamen uyarlanabilir kuruluş sayesinde mükemmel bir kullanıcı deneyimi elde edeceksiniz.

Bobadilium

 

Resimli arka plan, biraz agresif renklendirme, güçlü kentsel vibe, grunge dokunuşlar, ağır ve kaba tipografi, web sitesini kalabalığından öne çıkaran şeylerdir. Böylesine benzersiz ve alışılmamış bir tasarımdan yana olmayı tercih eden şirket, danışmanlık hizmetleri konusunda uzmanlaşan şirket, her duruma bireysel yaklaşımları tercih ettiğini belirtmeye çalışmaktadır.