Siyah Web Sitesi Örnekleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Siyah Web Sitesi Örnekleri

Siyah Web Sitesi Örnekleri

Renk psikolojisi açısından siyah, gizem, saldırganlık, kötülük, otorite, zarafet ve güç ile ilişkilidir. Hem kötü hem de iyiyi kapsayan ve yüksek bir etki yaratan geniş bir duygular yelpazesi sunabilir. Çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanıcı arayüzleri oluşturmak söz konusu olduğunda, tasarımcılar siyah renkten zerafet, gelişmişliği, yetki, anlaşılmazlık, ustalık veya güçle projeyi zenginleştire bilir. Keskin ve güçlü tipografi, yüksek teknolojili soyut animasyonlar, tamamlayıcı nesneler, ikincil renkler ile eşleşen takımlar, siyah, olanaklarını tam kapasite ile ortaya koyuyor, hem bir görünümü hem de bir web sitesinin genel hissini önemli ölçüde artırıyor. Derinlik katıyor, doygunluk yaratıyor ve diğer tonları geliştiriyor, doğal olarak önemli noktaları vurgular ayrıca kusurları ve zayıflıkları gizler. Birincil faktör olarak ışığın toplam yokluğundan yararlanan tasarımlar , her zaman diğerlerinden farklıdır. Ek olarak, doğru bir şekilde uygulandığında, çevrimiçi izleyicileri etkileyici bir şekilde izler ve baskıyı bırakır.
 

Siyah Web Sitesi Örnekleri

Thomas Ritim

 

Thomas Rhythm, doğal olarak, arındırma ve olağanüstü bir görüntüyü yansıtan birinci sınıf bir kişisel portföye sahiptir. Burada baskın olan siyah web sitesi rengi, siteye yaratıcı ve etkileyici bir dokunuş katarken, web sitesine fantastik ve görsel olarak çekici bir dokunuş katıyor.

 

Roidna

Roidna, elementlerin odak noktaları haline gelmesine yardımcı olan ve sonuç olarak tüm dikkati çeken çeşitli canlı ve göz alıcı tonları kullanır. Neon yeşili unsurları (logo, hayalet düğmesi, slogan, bağlantı ve ana görüntünün bir parçası) , siyah arka plana keskin bir tezat oluşturuyor ve kullanıcıları projeye davet ediyor.

 

This Was My Best

Bir sanatçının en iyi eserlerini ortaya çıkaran yüksek kaliteli bir gözden geçirme web sitesidir. Geleneksel siyah ve beyaz renk şeması, yazı karakterlerinin, tamamlayıcı nesnelerin ve tabii ki, portföy öğelerinin tuvalden dışarı çıkmasına ve merak uyandırmasına, şık ve ince bir görünüm oluşturmasına olanak tanır.

 

YnY


Bir önceki örnekte olduğu gibi, burada iki temel renkten oluşan bir kombinasyon, tüm estetiğin oluşturulması, web sitesinin fantastik, zarif ve zarif görünmesidir. Ayrıca, tandem, göreceli olarak küçük boyutu ve ultra dar hatlarına rağmen kopya ve grafiklerin farklı görünmesine yardımcı olur.

 

Tim Brack

 

Tim Brack, kullanıcıların gözlerini çalışmalarına yönlendirmek için, portföyünün ön sayfasından gereksiz her şeyi hariç tutar. Temiz, siyah web sitesi arka planı, bol miktarda beyaz alan ve güzel beyaz yazı, vurgu ve vurgu vurgulamada yardımcı olur.

 

 

Self-Destructing Book

ilgiyi anında düzelten harika bir projedir. Buradaki siyah renk, yüksek teknoloji ve vahşetin gerekli atmosferinin yanı sıra, eşleşen bir animasyona sahip bir çiftin küçük bir içerik bloğunun görünümünü geliştirmesine de olanak sağlıyor.

Brio

Brio'nun ana sayfası, arka plan ve ön plan arasındaki zıtlık sayesinde “hoş geldiniz” bloğunu, e-posta kutusunu ve bazı fotoğrafları rahatsız ediyor. Siyah bir alçakgönüllülük notu ekler.